ווים וחוטי תלייה

 1. ווים ותילי פס עם וו "קוברה"
  השתמש בכבלים עם ווים למסילה המתאימים כדי לתלות את תמונות

  ישנם כמה שילובים אפשריים. הבחירה תלויה לגמרי בלוק הרצוי ובמשקל הציור או קישוט הקיר שתרצו.

  STAS smartspring קולב על כבל פרלון שקוף, לנשיאת עומסים עד 4 ק"ג
  STAS zipper קולב על כבל פרלון שקוף לנשיאת עומסים עד 15 ק"ג
  STAS zipper קולב על כבל פלדה שזורה לנשיאת משקל עד 20 ק"ג


 2. חוט פרלון הSTAS (מונופילמנט) עם הלולאה נושא עומסים של עד 4 ק"ג בשילוב עם הסמארטספרינג, וכאשר נעשה שימוש עם הרוכסן ניתן לתלות קישוטים עד של עד 15 ק"ג לחוט. כבל הפלדה STAS עם הלולאה ניתן לשימוש יחד עם וו הרוכסן STAS. מתאים לעומסים של עד 20 ק"ג לכבל.


 3. הווים המעוצבים מתאימים לתליית אומנות על מסילות מסורתיות (למשל מסילה לתמונות מעץ). וו הפלדה לפס התמונות זמין בשלושה צבעים: מראה לבן, זהב / פליז ומראה כרום.

  מידע נוסף

 4. הקליפים לתמונות של STAS הם קליפים שקופים לקישור קל בין כרטיסים ותמונות. ניתן למקם ישירות את הקליפים בתמונות STAS במערכת מסילות התמונות של STAS. ניתן למקם גם רצועת מרחק שקופה, למשל, כדי להציג את שורת הקליפים בגובה עיניים.

  מידע נוסף

 5. סט המגנטים של STAS הוא מערכת מתלים מגנטית גמישה ומהירה לתליית ניירות, מזכרות, תמונות או כרטיסים. ניתן להשתמש בערכת המגנטים STAS עם מערכת מסילות תמונה STAS.

 6. ניתן להחליק את הווים לתליה מעל התקרה בצעד אחד. הוו נדחף מעל לקטע שבין מערכת ההתליה בתקרה. אידיאלי לתליית שלטי חוצות, שילוט לכבישים או פריטים אחרים שנתלים מהתקרה.


  צבע: white
  משקל: 5 kg
 7. ווי הפאנל מגיעים בצורות ובגדלים שונים. השתמשו בווי הפאנל עם כבל פרלון STAS עם לולאה וגם עם רוכסן לתלייה גמישה של תמונות.